رویه های ارسال سفارش

روش‌های ارسال

سعی TELL.ir بر این است که خریدهای شما عزیزان را در سریعترین زمان ممکن به دستتان برساند.

  • برای سفارش‌های داخل شهر اصفهان ، چنانچه در روزهای کاری، قبل از ساعت ۱۶:۰۰ (پنج‌شنبه‌ها تا ۱۴:۳۰) نسبت به ثبت نهایی سفارشتان اقدام فرمایید، می‌توانید طی فرآیند خرید، روش ارسالی را انتخاب فرمایید که سفارش شما در همان روز به دست شما خواهد رسید. سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۶:۰۰ (پنج‌شنبه‌ها تا ۱۴:۳۰) ثبت شوند، ممکن است روز کاری بعد به دست شما برسند.
  • برای سفارش‌های خارج از شهر اصفهان، چنانچه در روزهای کاری (غیر از پنج‌شنبه‌ها)، قبل از ساعت ۱۲:۰۰ سفارشتان را نهایی کنید، همان روز تحویل پست و یا سایر شرکت‌های حمل و نقل می‌شوند و بنا به روند آن شرکت ها، بین ۱ تا ۲ روزکاری به دست شما خواهند رسید. چنانچه سفارشتان را بعد از ساعت ۱۲:۰۰ ثبت فرمایید، صبح روز کاری بعد تحویل پست و یا شرکت‌های حمل و نقل خواهد شد. بدلیل حجم بالای سفارشات، سفارش‌هایی که پنج‌شنبه‌ها ثبت شوند، صبح شنبه تحویل مرکز پست خواهند شد.

در حال حاضر امکان ارسال سفارش‌ها در روزهای تعطیل، میسر نمی‌باشد.

 


هزینه‌های ارسال

  • داخل شهر اصفهان: سفارش‌های داخل شهر اصفهان، در صورت ثبت سفارش تا ساعت ۱۶:۰۰ (پنجشنبه‌ها تا ۱۴:۳۰) در روزهای کاری، سفارش شما “همین امروز” به دستتان می‌رسد. در صورت ثبت سفارش در خارج از این زمان، ممکن است روز کاری بعد برایتان ارسال شود. هزینه ارسال ۱۵,۰۰۰ تومان می‌باشد.
  • خارج از شهر اصفهان: سفارش‌های خارج از شهر اصفهان توسط پست پیشتاز ارسال می‌شوند که با توجه به بیمه بسته پستی، هزینه آن ۱۶,۰۰۰ تومان می‌باشد.

ممکن است TELL.ir در زمان‌های فروش ویژه و جشنواره‌های خود، ارسال محصولات را به اصفهان و خارج از اصفهان، رایگان کند. این موارد در کانال‌های اطلاع‌رسانی TELL.ir به شما اعلام خواهند شد.