آیفون11 محبوب‌ترین گوشی جهان انتخاب شد

آیفون11 اپل محبوب‌ترین و پرطرفدارترین گوشی هوشمند فروخته شده در سه ماهه نخست سال جاری میلادی شد.

آیفون11

کارشناسان و محققان فعال در موسسه تحقیقاتی Omdia با بررسی میزان فروش گوشی‌های هوشمند در بازارهای جهانی دریافت و اعلام کرده‌اند که آیفون11 اپل موفق به کسب عنوان محبوب ترین گوشی در فصل اول ۲۰۲۰ شده است.

در این فهرست همچنین گوشی‌های میان رده و سری های مقرون به صرفه سامسونگ و برخی پرچمداران شیائومی به چشم می خورد و نشان دهنده استقبال بی نظیر کاربران در نخستین فصل از سال جاری میلادی است.

بر اساس آمارهای منتشر شده از سوی این کارشناسان و پژوهشگران، به تازگی فهرستی ۱۰ گانه از برترین و پرفروش‌ترین گوشی‌های هوشمند در سه ماهه نخست سال ۲۰۲۰ میلادی تهیه ارائه و منتشر شده است که در زیر به آنها خواهیم پرداخت:

۱. آیفون11 اپل

۱۹.۵ میلیون دستگاه

۲. گلکسی A۵۱ سامسونگ

۶.۸ میلیون دستگاه

۳. ردمی نوت ۸ شیائومی

۶.۶ میلیون دستگاه

۴. ردمی نوت ۸ شیائومی

۶.۱ میلیون دستگاه

۵. آیفون ایکس آر اپل

۴.۷ میلیون دستگاه

۶. آیفون ۱۱ پرو مکس اپل

۴.۲ میلیون دستگاه

۷. گلکسی A۱۰s سامسونگ

۳.۹ میلیون دستگاه

۸. آیفون ۱۱ پرو اپل

۳.۸ میلیون دستگاه

۹. گلکسی اس۲۰ پلاس ۵جی سامسونگ

۳.۵ میلیون دستگاه

۱۰. گلکسی A۳۰s سامسونگ

۳.۴ میلیون دستگاه

در فهرست محبوبترین گوشی های هوشمند بازار، پشت سر آیفون11 گوشی سامسونگ گلکسی ای ۵۱ با ۶.۸ میلیون دستگاه فروش قرار می‌گیرد.

اختلاف بسیار بالای میزان فروش آن با محصول اپل، از اقتدار آیفون11 در بازار خبر می‌دهد. به عقیده Omdia قیمت بالای گوشی های سری S سال ۲۰۲۰ سامسونگ سبب شده که یکی از مدل‌های آن در فهرست ده گوشی پرفروش دنیا قرار بگیرد. یکی دیگر از مشکلات پرچمداران جدید سامسونگ، تعدد مدل‌های آن‌ها است.اما اپل مسیر درستی را انتخاب کرده و تعداد تولید را پایین نگه می دارد.

 

دیدگاه‌ها ۰

*
*